Стоматологічна практика "Демідов і Потеряйко"

Стоматологічна практика "Демідов&Потеряйко" - це весь перелік стоматологічних послуг еліт-рівня. Ми піклуємось про пацієнта з того моменту, як він переступає порог клініки, дбаємо про його комфорт, але головним все-таки вважаємо безпосередньо лікування. Приміром, системи препарування каналів, мікроскопи, діагностичне обладнання зобов’язане бути найвищого класу.

Лікарі клініки "Демідов&Потеряйко" уважно стежать за усіма технологічними новинками у стоматології, відвідують профільні виставки, конференції, конгреси тощо, систематично проходять курси підвищення кваліфікації. Гарантія якості, що ми даєм, обумовлена не тільки висококласним обладнанням, але й компетентністю лікарів.

 Відтак, все, чим ми працюємо сьогодні - це найвища якість у нашій сфері.

Ідеал, до якого ми прагнемо - безкомпромісне лікування, в рамках якого пацієнт не зважатиме на різні фактори - ціну, час, тривалість реалізації тих чи інших процедур. Якщо виконане все необхідне лікування, ми готові надати на свою роботу не менше 5 років гарантії. Наразі ми все ще погоджуємося з пацієнтом на певні компроміси. Однак в Україні уже діють клініки, які уникають навіть найменших відхилень, працюючи з пацієнтом тільки якщо він повністю приймає призначене  лікування.