Стоматологічна практика "Демідов і Потеряйко" в Ірпені

Стоматологічна практика "Демідов і Потеряйко" - це весь перелік стоматологічних послуг преміум класу в Ірпені. Ми піклуємось про пацієнта з того моменту, як він переступає поріг клініки, дбаємо про його комфорт, але головним залишається безпосередньо лікування.

Для досягнення найкращого результату, необхідно професіонала забезпечити найкращими інструментами. Приміром, системи препарування каналів, мікроскопи, діагностичне обладнання зобов’язане бути найвищого класу. Тому, ми використовуємо обладнання тільки світових брендів таких, як Sirona, Carl Zeiss, 3shape та ін.

Лікарі стоматології "Демідов і Потеряйко" уважно стежать за усіма технологічними новинками у стоматології, відвідують профільні виставки, конференції, конгреси тощо. Також систематично проходять курси підвищення кваліфікації. Гарантія якості, що ми даємо, обумовлена не тільки висококласним обладнанням, але й беззаперечною компетентністю лікарів.

Все, чим ми працюємо сьогодні - це найвища якість у нашій сфері.

Ідеал, до якого ми прагнемо - це безкомпромісне лікування, в рамках якого пацієнт отримає найефективніше рішення проблеми. Якщо виконано все необхідне лікування, ми готові надати на свою роботу не менше 5 років гарантії. Наразі ми все ще погоджуємося з пацієнтом на певні компроміси. Але будь які компроміси в лікуванні - це ризики для здоров'я пацієнта, на які змушений йти лікар.

Тому безкомпромісне лікування, індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта, досвідчені та професійні лікарі, найкраще обладнання свтових брендів - це Ваша впевненість і довіра.
Стоматологія "Демідов і Потеряйко" - якісно, надійно і комфортно!
Чекаємо Вас на консультацію