Ортодонт в Ірпіні. Встановлення брекетів

Вада "кривих зубів" вирішується сьогодні не менш ефективно, ніж усі інші зубні проблеми. Перекошений прикус і викривлені зуби призводять до цілої низки тяжких ускладнень - множинного карієсу, кровоточивості ясен, втрати зубів, напруження м’язів, змін у щелепному суглобі, головного болю, змін у хребті... У дорослому віці неправильний прикус проявляється у певних неврологічних змінах - мігренях, артрозах тощо. Більшість людей з перерахованими проблемами так і не прийдуть до стоматолога, не уявляючи, що їхня проблема криється у викривленому прикусі. Вирівнювати зуби часто доводиться пацієнтам, які приходять за "естетикою" у роті. Пацієнт просить гарну й білосніжну усмішку. Утім, встановлення біленьких вінірів на покручені зуби вимагає більшої травматики - сильнішого обпилювання зубів. Тому, перш ніж протезувати, стоматологія "Демідов і Потеряйко" рекомендує вирівняти зуби.

Отже, своєчасне виявлення і вирішення цих проблем у дитинстві може позбавити великої кількості ускладнень в дорослому віці. На жаль, дуже малий відсоток клінік в Україні може зробити справді правильне вирівнювання зубів та прикусу, оскільки роблять це без врахування особливостей скелету черепа і майбутнього зімкнення верхньої і нижньої щелеп. Останні мають зійтися щільно й функціонально одна до одної, бо таким чином зуби один одного підтримують. Натомість трапляється купа випадків, коли вирівняні зуби верхнього і нижнього рядів не змикаються взагалі. Відтак, за півроку-рік прикус знову "поїде" туди, де щелепи щільно зімкнуться. Бо більшість людей думають, що брекети - це єдиний спосіб вирівняти зубний ряд.

Яка ціна брекетів?

На це питання немає остаточної відповіді. Так як вартість розраховується з великою кількістю змінних факторів. Тільки лікар ортодонт зможе на основі аналізу діагностики дати відповідь на це запитання.


Щоб правильно усе зробити, необхідно провести дослідження. Зокрема, бокову телерентгенограму, ортопантомограму, фотографування, діагностичні моделі. Лікар-ортодонт стоматологічної клініки "Демідов і Потеряйко" за усіма цими даними вирахує всі кути скелета черепа, розміри щелеп, наявність місця для переміщення зубів, після чого зробить висновок - як правильно вирівнювати зуби і який результат можна отримати. Такий підхід практикують одиниці серед ортодонтів.

Наполегливо радимо усім охочим позбутися "кривих зубів": не калічте себе, вирівнюючи зуби навмання. Перспективи сумні: повернення неправильного прикусу, розсмоктування суглобового відростку, проблеми неврологічного характеру.

Чекаємо Вас на консультацію