Дитяча стоматологія

Найкраще для Вашої дитини! Дитяча стоматологія Демідов і Потеряйко!

Справжньої дитячої стоматології у передмісті Києва та Києві дуже мало. Хоча лікарі час від часу беруться за лікування дітей. На наше переконання, приймати малюків у тому ж кріслі, що й дорослих, тими ж методами, матеріалами й підходами - груба помилка. Саме цим і пояснюється низький рівень дитячої стоматології, бо у цій царині у свої руки справу беруть лікарі загальної практики.

Молочні й постійні зубки малюка відрізняються від зубів дорослої людини. Саме тому ми категорично відмовились братись за цю ланку стоматологічної практики, доки не віднайшли профільного фахівця з величезним досвідом роботи саме з маленькими пацієнтами.

Нині у стоматологічній клініці "Демідов і Потеряйко" працює повноцінний відділ дитячої стоматології. Під час першого відвідування лікування може й не відбутись. Лише огляд і знайомство, під час якого налаштовується психологічний контакт дитини й лікаря. У цей час закладається довіра до "білого халату" і знімається страх перед самим лікуванням.

Батькам слід зрозуміти, що лікування зубів своїх дітей - справа невідкладна і обов’язкова. Бо у малюка закладаються або потенційні проблеми у роті, або повний порядок. Лікування ж дитини у стоматолога загальної практики - це ризик не лише не вирішити наявну проблему, а й психологічно травмувати малюка, який надалі завжди боятиметься зубного лікаря.

Чому потрібно лікувати молочні зуби:

  • хворий зуб виділяє токсини, які можуть зруйнувати зачатки постійного зубчика, який формується під молочним;
  • зуб може почати сильно боліти. В такому разі владнати проблему буде значно важче;
  • карієс, як джерело мікробної флори у роті, знижує імунітет дитини;
  • в разі глибокого карієсу зуб доведеться видаляти раніше, ніж потрібно, а це вже веде до порушення прикусу, сусідні молочні зуби   зміщуватимуться у напрямку видаленого,  закриваючи тим самим місце для прорізування постійного зуба;
  • карієс не лише розмножує мікроби, а й є причиною неприємного запаху з рота.

Чекаємо Вас на консультацію