Естетична стоматологія

Вініри, люмініри від стоматології Демідов і Потеряйко - це бездоганна посмішка на довгі роки!

Естетика і краса у роті - це тренд, який набирає обертів в Україні і світі. Хто сьогодні не прагне усміхатись білосніжною усмішкою, не соромитись зайвий раз відкрити рот? А "голлівудська усмішка", особливо серед молоді, перетворилась на "вхідний квиток" у сучасні тусовки.

Якщо ж хтось часто публічно виступає, знімається у кіно, працює на телебаченні, фотографується, веде переговори на високому рівні, така людина зобов’язана подбати про свій зовнішній вигляд, який складається не лише з вбрання Армані, взуття Giorgio Fabiani, а й з гарної усмішки.

Отже, ЕСТЕТИЧНА стоматологія - це керамічна чи фотополімерна реставрація зубів. Також можуть бути використані вініри або люмініри - найтонші керамічні накладоки, які приклеюються на природні зуби, а також відбілювання. Звісно, що встановити вініри можливо лише на здорові зуби. Якщо ж вініри професійно встановлені, будьте певні це майже на все життя.

Скласти вартість естетичної стоматології вкрай складно, позаяк лише лікар під час огляду пацієнта може підвести риску - що потрібно для того, щоб усмішка "засяяла". Іноді достатньо лише відбілювання, а часом доводиться пройти курс лікування зубів, їх вирівнювання, протезування й імплантації. Але результат того вартий. Бо навряд чи хтось сперечатиметься, що гарний прикус і красива усмішка - це атрибути успішної й заможної людини сучасного суспільства.

Чекаємо Вас на консультацію