Імплантація зубів в стоматології Демідов і Потеряйко

Хірурги стоматологічної клініки «Демідов і Потеряйко» вживлюють імплантати безболісно, які служать десятками років. Основна суть технології – встановлення аналогів кореня відсутнього зуба, на якому розміщується штучна керамічна коронка. Як результат – зуби, які не відрізняються від справжніх.

Основний матеріал для створення імплантатів – титан. Однак, на загальну вартість протезування істотно впливає бренд виробника імплантатів. Та все ж більше на неї впливає рівень фаховості лікаря, бо саме від нього залежить якість, яка дозволить імплантатам ефективно прослужити десятки років.

На сьогоднішній день стоматологія "Демідов і Потеряйко" в місті Ірпінь надає перевагу імплантатам Straumann (Штрауман), Швейцарія.

Як відбувається імплантація в нашій клініці?

  1. Початковим етапом є консультація лікаря стоматолога-куратора. Результатом консультації є аналіз побажань пацієнта, а також складання плану діагностики.
  2. Наступний етап - це формування плану лікування на основі діагностичних даних. Формування плану лікування відбувається за участі необхідних спеціалістів (ортодонт, пародонтолог, терапевт, гнатолог, лор, ортопед).
  3. Заключним етапом являється виконання попередньо узгодженого плану лікування.
Звертаємо увагу, що для кожного нашого пацієнта, складається індивідуальний, унікальний план лікування.


Чекаємо Вас на консультацію