Косметологія від стоматології Демідов і Потеряйко!

Доглянута, сяюча і здорова шкіра обличчя - необхідний елемент привабливості і естетики людини. У сучасних реаліях ці поняття служать також складовими соціальної успішності.

Звичайно, всі хотіли б зберегти красу і молодість своєї шкіри без особливих витрат і зусиль, АЛЕ шкіра - це живий орган, в якому постійно відбуваються життєві процеси, отже проблеми як юного віку (жирна, змішана шкіра, вугрової хвороба), так і вікові зміни вимагають постійного комплексного підходу.

Естетична косметологія

Це комплекс процедур, спрямований на очищення і відновлення шкіри, усунення естетичних недоліків, профілактику і корекцію вікових змін шкіри.

Програми комплексного догляду сьогодні мають широкі можливості, здійснюючи комплексний удар по недосконалості шкіри. Комплексний і правильно підібраний догляд за обличчям проходить під пильним контролем лікаря-дерматолога.

Команда естетичної косметології, від стоматології «Демидов і Потеряйко», пропонують спектр інноваційних методів вдосконалення Вашої зовнішності. Крім того ми використовуємо ефективні і сертифіковані косметичні засоби світових брендів, сучасні і традиційні методики класичної косметології.

Комплекс по догляду за обличчям включає в себе безліч процедур. Наприклад ми пропонуємо: чистку особи, сезонні пілінги, карбоксітерапіі, маски, масажі, биоревитализацию, мезотерапію, апаратну косметологію.
Тому, коли ви звертаєтеся в клініку «Демидов і Потеряйко» для вирішення естетичної проблеми - наші косметологи проводять необхідну діагностику та розробляють Ваш індивідуальний б'юті-план (інтенсивні, ефективні і безпечні курсові процедури в клініці, а також підтримує домашній догляд). Ми пишаємося тим, що Ви довіряєте нам свої мрії. Ми допоможемо Вам досягти поставлених цілей і бажаних результатів.

Догляд за обличчям від стоматології "Демідов і Потеряйко" - це все, що потрібно для здорового вигляду Вашої шкіри.

 

Чекаємо Вас на консультацію