Косметологія

Косметологія від клініки Демідов і Потеряйко в місті Ірпінь


Доглянута, сяюча і здорова шкіра обличчя - необхідний елемент привабливості і естетики людини. У сучасних реаліях ці поняття служать також складовими соціальної успішності.
 
Звичайно, всі хотіли б зберегти красу і молодість своєї шкіри без особливих витрат і зусиль, АЛЕ шкіра - це живий орган, в якому постійно відбуваються життєві процеси, отже проблеми як юного віку (жирна, змішана шкіра, вугрової хвороба), так і вікові зміни вимагають постійного комплексного підходу.
 

Естетична косметологія

Це комплекс процедур, спрямований на очищення і відновлення шкіри, усунення естетичних недоліків, профілактику і корекцію вікових змін шкіри.
 
Саме Догляду програми на сьогоднішній день мають широкі можливості, виробляючи комплексний удар по недосконалостей шкіри. Такий виражений ефект від доглядів досягається завдяки наявності живих клітин і продуктів біотехнологій, отриманих в лабораторії з натуральної сировини (витяжки з рослин, водоростей, ракоподібних і планктону), застосування фізіологічних інноваційних компонентів, які можуть глибоко проникати в шкіру і надавати спрямоване, цільове лікувальну дію .
 
 
 
Лікар дерматолог клініки «Демідов і Потеряйко», що в місті Ірпінь, пропонують Вам широкий спектр інноваційних та передових методів удосконалення Вашої зовнішності, ефективні і сертифіковані косметичні засоби провідних світових брендів, сучасні і традиційні процедури класичної косметології.
 
Ми пишаємося тим, що Ви довіряєте нам свої мрії, а ми допомагаємо досягти Вам поставлених цілей і бажаних результатів.

Чекаємо Вас на консультацію