Лікування каналів під мікроскопом. Ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування зубів - це маніпуляції, які проводять з кореневим каналом зуба. Процес лікування та переліковування каналів зуба є досить трудомісткий процес, тому діагностики і використання стоматологічного мікроскопа або бінокуляра робота може бути недостатньо якісною та ефективною.

Використання стоматологічного мікроскопа підвищує якість лікування. За рахунок багаторазового збільшення лікар чітко бачить анатомічну структуру зуба, в результаті чого видаляє каріозні тканини не пошкоджуючи здорових.

Стоматологічна практика "Демидов і Потеряйко", маючи таке обладнання, гарантує результат. Крім того додатково ми використовуємо комп'ютерну діагностику, яка точніше вказує на кількість і анатомію каналів.

Як правило, на початкових стадіях хвороби, ендодонтичне лікування проходить легше і виключає подальші ускладнення. Тому дуже важливо своєчасно звернеться за медичною допомогою.

Якщо лікар рекомендує Вам провести ендодонтичне лікування то, не варто це відтягувати, так як таким діями Ви, швидше за все, нашкодите своєму здоров'ю.

Етапи ендодонтичного лікування відрізняються в кожному конкретному випадку, адже не існує двох абсолютно однакових зубів. Також на це впливає ступінь руйнування та особливості будови зуба.

Незалежно від індивідуальних особливостей, етапи ендодонтичного лікування включають перш за все:

  • діагностику, яка проводитися за допомогою сучасних методів, включно із застосуванням високоточної комп'ютерної техніки;
  • введення анестезії перед початком процедури;
  • ретельне очищення кореневого каналу з одночасною антисептичної обробкою;
  • пломбування кореневого каналу зуба, як завершальній етап ендодонтичного лікування.

При необхідності лікар коригує схему терапії з огляду на індивідуальні особливості пацієнта.

Користуючись досвідом команди стоматологів, використовуючи матеріали та обладнання європейського рівня нам вдається отримувати кращий результат для Вашого здоров'я.

Чекаємо Вас на консультацію