Лікування зубів. Що таке карієс?

Карієс - найпоширеніша хвороба зубів, яка успішно лікується на будь-яких стадіях. Про біль можна забути завдяки ефективному місцевому знеболюванню. Фаховий підхід лікарів стоматологічної практики "Демідов і Потеряйко", під час лікування зубів, передбачає навіть знеболення самого знеболення. Це анестезія з допомогою спеціального гелю або таблетки, які, всмоктуючись у ясна, роблять її проколювання голкою для введення основного знеболюючого практично невідчутним для пацієнта.

Кожному слід знати, коли карієс поруч:

     · зуб починає реагувати на солодке, холодне, гаряче;
     · зуб болить;
     · з’явились білі плями на зубі;
     · неприємний запах з рота

Ці ознаки вказують на те, що котрийсь із зубів слід лікувати, бо карієс не завжди можна помітити. Лише лікар стоматолог під час зондування, чи зробивши рентген може побачити мікроскопічний дефект зубної емалі, під якою вже тривалий час руйнується тканина зуба. Карієс спершу поверхневий, але згодом стає середнім і глибоким, що вже потребує невідкладної допомоги. Для ефективного лікування карієсу у клініці "Демідов і Потеряйко", що в місті Ірпінь, використовують унікальні матеріали і новітні методики реставрації зубів. Пацієнт отримує не тільки надійну і довговічну керамічну вкладку, накладку, вінір або пломбу, але й бездоганний естетичний ефект, що особливо важливо, коли йдеться про передні зуби.

На пізніх стадіях карієсу, коли зуб добряче зруйнований, наші лікарі пропонують так звану естетичну керамічну реставрацію або фотополімерну, яка збереже анатомічну будову, форму і природний колір, як у сусідніх зубів. Таким чином, буде відновлено не лише функціональні, а й естетичні властивості зубного ряду.

Пам’ятайте: якщо карієс не лікувати, він зруйнує всю верхню частину зуба і вразить нерв. Якщо це станеться, доведеться запастись терпінням, бо знадобиться значно складніше і триваліше лікування кореневого каналу. Якщо карієс вразив корінь – зуб доведеться видалити.

Утім, карієс можна й попередити, якщо дотримуватись звичайних правил гігієни: регулярно чистити зуби щіткою, користуватись рідиною для полоскання роту, використовувати додаткові засоби - звукову щітку, ірігатор тощо. І що важливо - не зловживати солодощами, бо саме цукор - головна їжа бактерій, а продукти їхньої життєдіяльності - ключовий руйнівник зубної емалі.

Здоров’я зубів та ясен пов’язане з тим, як часто ви відвідуєте стоматолога. Адже стоматологічні захворювання на перших стадіях можуть проходити безсимптомно та не завдавати больових відчуттів. Саме тому людина і не здогадується, що необхідний візит до лікаря. Відвідуючи систематично прийом, лікар зможе вчасно виявити і попередити ураження зубів і ясен. Ми завжди стараємося допомогти пацієнту зберегти власний зуб.

Стоматологія "Демідов і Потеряйко" піклується про Вас.

Чекаємо Вас на консультацію