Лікування ясен. Пародонтологія в Ірпіні

Стоматологічна практика "Демідов і Потеряйко" пропонує практичні і дієві рішення, як забути про хворі ясна. До хвороб ясен (парадонту) відносять такі захворювання, як гінгівіт, пародонтит і пародонтоз.

Симптоми, які мають вас занепокоїти:

     - кровоточивість ясен;
     - оголення коренів зубів;
     - набряклість, почервоніння або посиніння ясен;
     - рухливість зубів і поява щілин між ними;  
     - гноєтеча з ясеневих кишень;
     - неприємний запах з роту;
     - біль в яснах.

Пам’ятайте: ігнорування цих симптомів закінчується випаданням зубів і знищенням щелепної кістки, яка є фундаментом як для природних зубів, так і для їх замінників - протезів й імплантатів.

Усі, хто ігнорують гігієну у роті, не зважають на зубний наліт і камінь - гарантовано "зароблять" інфекційне запалення ясен і рухливість зубів, які зруйнують м’які тканини і створять глибокі "кишені" у яснах, де множитимуться мікроби й накопичуватиметься запалення. Щелепна кістка від такого "гниття" зведеться нанівець. При пародонтиті кожен хворий зуб перетворюється для організму на чужорідне тіло, яке імунітет виштовхує геть.

Філософія стоматологічної практики "Демідов і Потеряйко" полягає у тому, що, по-перше, слід зняти запалення, а по-друге, зуби, які майже втратили кістку, раціональніше видалити (поки кістка не зникла взагалі), а натомість встановити імплантати – поки для цього ще є хороші умови.

Парадонтологія клініки "Демідов і Потеряйко" - це ще й попередження хвороби, зокрема, ефективна гігієна. Ми комплексно консультуємо пацієнта, що і як робити, аби не довести свої ясна до цього тяжкого захворювання. У лікуванні ми часом практикуємо кюретаж і шинування зубів, які на певний час ліквідують їхню рухливість.

Тяжкість пародонтиту самостійно оцінити неможливо. Лише після ретельного обслідування консолідованим рішенням наші лікарі ставлять діагноз і призначають лікування.

Чекаємо Вас на консультацію