Спортивна капа

За даними досліджень, якщо голова зміщується вперед по вертикалі на 2 сантиметри, м’язам шиї, плечей і спини додається зайве навантаження в 5 кілограмів. Не знали? Якщо голова зміщується вперед при неправильній поставі, м’язи надміру перенапружуються, виникає гіпертонус і знижується спортивний потенціал м’язів.

Проблему допомагає вирішити нейромускулярна спортивна капа - винахід, в основі якого лежить принцип збалансованого розміщення голови по відношенню до хребта. Використання спортивної капи дозволяє поліпшити такі показники спортсмена, як сила і швидкість реакції, на 20-30%. Також це допоможе поліпшити координацію і точність рухів, гнучкість і витривалість.

Клініка «Демидов і Потеряйко» пропонує спортсменам самостійно випробувати на собі цей продукт високоточних технологій.

На даний момент в наявності є два його різновиди:

  • Нейромускулярна капа з подвійною функцією: захисною і коректуючою. Таким чином, поліпшуються показники атлета в контактних видах спорту (бокс, боротьба і т.д.), а його зуби надійно захищені.
  • Нейромускулярна капа без функції захисту для поліпшення силових і швидкісних показників спортсмена, яка використовується в неконтактних видах спорту, таких, як легка і важка атлетика.

Чекаємо Вас на консультацію