Стоматологія без болі та страху (Медичний сон) або лікування зубів уві сні

Щоб лікування зубів було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, стоматологія «Демідов і Потеряйко» рекомендує лікувати зуби уві сні.

 
Стоматологія уві сні просто незамінна при лікуванні дітей. Це дозволяє не тільки якісно провести лікування, але і вберегти дитину від появи страху перед лікарями.
 
Лікування зубів уві сні у дорослих – це застосування медикаментозного сну під час проведення лікування. Медикаментозний сон і наркоз – це не одне і те ж. Дія препаратів відрізняється від традиційного медичного наркозу, оскільки вони відносяться до групи гіпнотиків. Ці речовини вважаються найбезпечнішими серед тих, які коли-небудь застосовувалися для занурення пацієнта в медичний сон. Такі препарати повністю виводяться з організму, не викликають звикання.
 

Як підготуватися до такого лікування?

Лікування уві сні може призначити стоматолог або анестезіолог, після огляду та консультації. Медикаментозний сон в стоматології не вимагає складної підготовки. За 6 годин до процедури не можна їсти, пити дозволяється тільки чисту негазовану воду. Коли до початку лікування залишається 4 години, не можна пити навіть воду. Не вживати алкоголь за день до лікування.
 

Що відчуває пацієнт після виходу зі сну?

Діти виходять зі сну легко. Деякі малюки можуть вередувати, адже відчуття після стоматологічного втручання і наркозу досить незвичайні. Після лікування під седацією дорослий пацієнт приходить до тями протягом півгодини і не відчуває ніяких її наслідків. Протягом дня може зберігатися легка сонливість, слабкість і запаморочення, тому не рекомендується самостійно управляти транспортним засобом.
 

Переваги лікування зубів уві сні?

Основною перевагою такого лікування є його безпечність так як:
 
  • застосовуються ненаркотичні препарати, які не мають побічних ефектів (головний біль, запаморочення, сплутаність свідомості і т.п.);
  • препарат діє через 2 хвилини, і виводиться з організму через 2 години;
  • відсутність стресу в процесі лікування зубів;
  • можливість провести складне лікування за одне відвідування лікаря.
 
Нагадаємо, що деяким пацієнтам седація може бути протипоказана, тому стоматолог та анестезіолог може призначити серію додаткових аналізів і порекомендувати обстеження у профільних фахівців.
 
Ми, стоматологія Демідов і Потеряйко, піклуємося про Вас та Вашу сім’ю і тому можете бути впевнені, що з нами безпечно.

Чекаємо Вас на консультацію