Видалення зубів мудрості, складні хірургічні операції - стоматологічна клініка Демідов і Потеряйко в місті Ірпінь

"Вирвати" зуб - останній крок. Ліпше зробити все, щоб його зберегти. Але ні для кого не секрет, що деякі зуби вилікувати неможливо, а відтак їх просто видаляють. Інколи доводиться видаляти навіть здорові зуби, приміром зуби "мудрості", які часто-густо просто не поміщаються у щелепі. Процедура видалення малоприємна, але поки що уникнути її практично нікому не вдавалось. Відтак, наше завдання зробити все, щоб максимально комфортно для пацієнта владнати цю проблему.

У стоматологічній клініці "Демідов і Потеряйко" професійні хірурги видаляють зуби новітніми методами в амбулаторних умовах - тобто швидко і легко, бо деінде клініки направляють пацієнтів у хірургічні стаціонари.

Коли доводиться видаляти зуб? Коли лікар визнав, що терапевтичне чи хірургічне лікування недоцільне:

     - карієс на пізніх стадіях, який знищив зуб і корінь;
     - пародонтит, парадонтоз;
     - тріщина у корені;
     - неправильне розташування зуба в зубному ряді, якщо його неможливо виправити іншим   
       способом;
     - для підвищення ефективності протезування.

Лікарі стоматології "Демідов і Потеряйко" ефективно працюють і з атиповими видаленнями (складна хірургія), більшу частину яких складають операції з видалення "вісімок", відомих, як зуби "мудрості".

Операція з видалення зуба завжди починається з діагностики. Рентген-знімок дає лікарю інформацію про кількість коренів, їх довжину, форму і кут, під яким вони входять у кістку, після чого лікар вирішує, як діяти. Приміром, якщо у зуба три корені, для зменшення травматичності, іноді, корені розділяють і кожен з них видаляється окремо, щоб максимально зберегти кісткову тканину для імплантації.


Завдяки високоточній техніці і якісним матеріалам - рентгеноскопії, ультрасучасним мікроскопам, високоефективним знеболюючим засобам, процес видалення нині є процедурою, якої не варто боятися. "Бородатий" міф про страшні верески пацієнтів у кабінеті хірурга сьогодні розвінчаний остаточно.

Переглянути відео

 

Чекаємо Вас на консультацію