Професійна чистка зубів

Нашарування на зубах ("зубний камінь") - першооснова зубних захворювань, лікування яких болюче, дороге й тривале. Все починається з зубного нальоту. Залишки їжі бактерії перетворюють на міцну плівку, яка нашаровується і формує щільні утворення. Там концентруються мікроби, які швидко руйнують зубну емаль. Хто "носить" зубний камінь, той обов’язково отримає щонайменше карієс. А ще - запалення ясен, розсмоктування щелепної кістки, рухливість зубів, пародонтит, пародонтоз і зрештою втратить їх. Далі - протезування: імплантати, знімні протези...

Ефективне і БЕЗБОЛІСНЕ зняття зубного каменю перекреслює усі ці перспективи, бо основна причина ліквідується. Що таке система EMS AirFlow Master Piezon? Це дора апаратура, яка не просто знімає зубний камінь з емалі зубчика, а з допомогою мікроабразивної рідини зчищає всі нашарування "до блиску". Далі лікар полірує очищену поверхню емалі, щоб не нашаровувався новий наліт. Місця запалення ясен заповнюються ліками, які сприяють загоєнню і щільному “приклеюванню” ясен до зубів.

Якщо професійну чистку здійснювати раз на півроку, про зубний камінь можна забути. Для тих, хто регулярно дбає про чистоту зубів, стоматологічна практика "Демідов&Потеряйко" пропонує програму лояльності, в рамках якої вартість професійної гігієни EMS AirFlow Master Piezon знижується щонайменше удвічі.

Чекаємо Вас на консультацію