Протезування зубів. Коронки, вкладки, накладки, вініри, люмініри.

Чи можна обійтись без протезування, не відновлювати імплантатом чи “містком” втрачений зуб? Насамперед слід усвідомити, що обіцяє відсутність зуба? Це не просто "щілина" у зубному ряду. Це поступове розлагодження всієї щелепно-лицевої ділянки: м’язів, суставів, навіть зору й слуху. Додатково - розлад шлунково-кишкового тракту через зниження жувальної ефективності. Брак навантаження в місці видаленого зубу викликає розсмоктування щелепної кістки. Відсутність зуба - це ще й "дефектна" усмішка. Крім того, на порожнє місце обов’язково зміщатимуться сусідні зуби, що впливає на прикус – виникають зубо-щелепні деформаціі.

Коронки, виниры

Як відновити втрачений чи зруйнований зуб?

Втрачений: по-перше це імплантація, по-друге - виготовлення “містка”, по-третє – виготовлення знімного протеза.

Зруйнований: це вкладка, накладка, коронка, вінір, люмінір.

Під час протезування лікар-ортопед клініки "Демідов і Потеряйко" в місті Ірпінь, запропонує найбільш оптимальний варіант, тому що для кожного індивідуального випадку є свої показання.

Це можуть бути знімні конструкції:

  • Бюгельні протези;
  • Нейлонові протези;
  • Поліуретанові протези;
  • Пластинчасті;
  • Знімні протези на імплантатах;
  • Частково-знімні зубні протези

Або незнімні:

  • Зубні коронки, безметалеві та металокерамічні;
  • Мікро-протезування (безметалеве): вкладки, накладки, вініри і люмініри;
  • Містковидні протези;
  • Коронки або мости на імплантатах.

Сьогодні ми, стоматологічна клініка Демідов і Потеряйко в Ірпені, рекомендуємо пацієнтам обирати саме безметалеве протезування, яке не менш надійне, ніж металокераміка, але водночас значно безпечніше та естетичніше. Правильно виготовлена безметалева конструкція не заважає у роті, не псує смак їжі, не помітна ззовні. Утім, її слід доглядати, як і звичайні зуби - щодня чистити й ополіскувати. Вартість протезування залежить від обсягу роботи і різновиду обраного протезування. Підрахувати бюджет можливо лише під час прийому у лікаря.

Імплантація - сучасний і безпечний метод відновлення втрачених зубів. Сьогодні імплантати вживлюються безболісно і служать десятками років. Основна суть технології - встановлення аналогів кореня відсутнього зуба, на якому розміщується штучна керамічна коронка. Як результат - зуби, які не відрізняються від справжніх.

Титан - основний матеріал для створення імплантатів. Однак, на загальну вартість протезування істотно впливає бренд виробника імплантатів. Та все ж більше на неї впливає рівень фаховості лікаря, бо саме від нього залежить якість, яка дозволить імплантатам ефективно прослужити десятки років.
Найкращі протезні конструкції в стоматології Демідов і Потеряйко

Чекаємо Вас на консультацію