Протезування зубів. Коронки, вкладки, накладки, вініри, люмініри.

Чи можна обійтись без протезування, не відновлювати імплантатом чи “містком” втрачений зуб? Насамперед слід усвідомити, що обіцяє відсутність зуба? Це не просто "щілина" у зубному ряду. Це поступове розлагодження всієї щелепно-лицевої ділянки: м’язів, суставів, навіть зору й слуху. Додатково - розлад шлунково-кишкового тракту через зниження жувальної ефективності. Брак навантаження в місці видаленого зубу викликає розсмоктування щелепної кістки. Відсутність зуба - це ще й "дефектна" усмішка. Крім того, на порожнє місце обов’язково зміщатимуться сусідні зуби, що впливає на прикус – виникають зубо-щелепні деформаціі.

Як відновити втрачений чи зруйнований зуб?

Втрачений: по-перше це імплантація, по-друге - виготовлення “містка”, по-третє – виготовлення знімного протеза.

Зруйнований: це вкладка, накладка, коронка, вінір, люмінір.

Під час протезування лікар-ортопед клініки "Демідов&Потеряйко" запропонує найбільш оптимальний варіант, тому що для кожного індивідуального випадку є свої показання.

Це можуть бути знімні конструкції:

     • Бюгельні протези;
     • Нейлонові протези;
     • Поліуретанові протези;
     • Пластинчасті;
     • Знімні протези на імплантатах;
     • Частково-знімні зубні протези

Або незнімні:

     • Зубні коронки, безметалеві та металокерамічні;
     • Мікро-протезування (безметалеве): вкладки, накладки, вініри і люмініри.
     • Містковидні протези;
     • Коронки або мости на імплантатах.

Сьогодні ми рекомендуємо пацієнтам обирати саме безметалеве протезування, яке не менш надійне, ніж металокераміка, але водночас значно безпечніше та естетичніше. Правильно виготовлена безметалева конструкція не заважає у роті, не псує смак їжі, не помітна ззовні. Утім, її слід доглядати, як і звичайні зуби - щодня чистити й ополіскувати. Вартість протезування залежить від обсягу роботи і різновиду обраного протезування. Підрахувати бюджет можливо лише під час прийому у лікаря.

Імплантація - сучасний і безпечний метод відновлення втрачених зубів. Сьогодні імплантати вживлюються безболісно і служать десятками років. Основна суть технології - встановлення аналогів кореня відсутнього зуба, на якому розміщується штучна керамічна коронка. Як результат - зуби, які не відрізняються від справжніх.

Титан - основний матеріал для створення імплантатів. Однак, на загальну вартість протезування істотно впливає бренд виробника імплантатів. Та все ж більше на неї впливає рівень фаховості лікаря, бо саме від нього залежить якість, яка дозволить імплантатам ефективно прослужити десятки років.

Чекаємо Вас на консультацію