Лікування й ПЕРЕЛІКОВУВАННЯ зубних каналів з обладнанням VDW.Gold Riceproc (Німеччина) і Morita (Японія)

Лікування зубних каналів без збільшення – це робота навпомацки. Добре, якщо непомічені канальчики, яких у зубі може бути більше чотирьох, не викличуть запалення і за кілька місяців чи рік зуб не доведеться видаляти. Далі - витрати на імплантацію та протезування, якщо, звичайно, не хочеться "світити" дірою в зубному ряді.

Правильно й гарантовано вилікувати канали можливо лише під спеціальним мікроскопом. Стоматологічна практика "Демідов&Потеряйко", маючи таке обладнання, гарантує результат. Додатково ми використовуємо томографічні обстеження, які ще точніше вказують на кількість й анатомію каналів. Лише на рекламних проспектах вони виглядають прямими трубочками. Насправді ж можуть закручуватись у неймовірні форми і під будь-яким кутом. Тож ніякої діагностики "на око" бути не може.

Ми використовуємо якісні й дорогі інструменти. Приміром, "Riceproc" - одноразовий інструмент для лікування каналу, - коштує 14 євро. Правильно підготувати канал до пломбування - ювелірна справа. Очистивши від залишків нерву, ще півгодини лікар промиває його спеціальними розчинами, щоб остаточно усунути органічні рештки. Глибину каналу вимірює японська розробка - апекслокатор "Morita".

Якісна підготовка каналів до пломбування і їх герметизація в усьому світі коштує стільки ж, скільки й імплантація, бо принципово це схожі речі. Імплантація - це вживляння штучного кореня і розміщення на ньому, приміром, керамічного протезу. Пломбування ж каналів - це збереження природного кореня і самого зуба.

Якщо ж корінь погано пролікований, пацієнт через півроку-рік прийде до імплантації. Крім того, йому доведеться видалити зіпсований зуб, що обіцяє додаткові витрати. Насправді, канали - це надскладна система, яку правильно пролікувати можуть одиниці і лише під спеціальним мікроскопом. Унікальне обладнання в усі боки під тиском заповнює канал гумоподібним цементуючим матеріалом (Німеччина), який герметизує його і складну систему мікроканальців, яка схожа на крону дерева.

Стоматологія "Демідов&Потеряйко" практикує ПЕРЕЛІКОВУВАННЯ каналів. Це робота лікаря-мікроскопіста. Далеко не всі беруться за таку роботу, бо виправляти помилки інших - невдячна справа. Окрім старого цементуючого матеріалу, доводиться виймати зламані інструменти, які залишилися у каналах. Ми по-новому чистимо канал, дістаємося вогнища запалення, прибираємо рештки органіки, які не були видалені під час першого лікування і все надійно герметизуємо. Після того, як джерело інфекції ліквідовано, організм самостійно прибирає рештки запалення, яке виникло довкола хворого зубчика.

Ігор Потеряйко
, партнер стоматологічної практики "Демідов&Потеряйко"

Чекаємо Вас на консультацію