Німецька якість – виготовлення коронок в лабораторіях Німеччини. Сертифікат і 5 років гарантії якості

Стоматологічна практика "Демідов&Потеряйко" пропонує пацієнтам найвищу якість протезування завдяки виготовленню протезних конструкцій в лабораторіях Німеччини.

Протезування відбувається у два етапи - клінічний і лабораторний. Спершу лікар готує зуб до протезування і знімає відбитки. Другий етап - лабораторне виготовлення коронок й інших конструкцій, що можна робити в Україні або ж за кордоном. Поки що, слід визнати, німецька якість на крок попереду, особливо якщо це стосується так званих безметалевих конструкцій з оксиду цирконію.

"Цирконієві" зуби - один із різновидів керамічного безметалевого протезування. Надтвердий, але водночас крихкий оксид цирконію потребує надзвичайно вмілого виготовлення і найголовніше - контролю. Бо найменша мікротріщина призведе до поломки протезу. Німецькі лабораторії перевіряють свої роботи цілою системою мікроскопів. Не допускаються навіть найменші дефекти (тріщини). Відтак, якість гарантують.

Безметалева кераміка набирає популярності в Україні. На Заході вже відмовилися від металокераміки. Метал, яким би він не був “стоматологічним”, поступово окислюється, постачаючи в організм шкідливі сполуки, які труять його та алергізують. Найперше страждає те, що ближче – ясна. Естетичний вигляд безметалевої кераміки не варто й порівнювати з металокерамікою, позаяк металева основа проглядається крізь тонкі шари кераміки. Ми переконуємо пацієнтів віддавати перевагу безметалевому протезуванню, хоча часом доводиться йти на компроміс, задовольняючи побажання пацієнта у виготовленні саме металокерамічної коронки тощо.

Ігор Потеряйко, партнер стоматологічної практики "Демідов&Потеряйко"

Чекаємо Вас на консультацію